kombi servisi bursa

7/24 İletişim için 0535 683 31 32

bursa klima servisi


White Westinghouse Klima Servisi Bursa
’ da geniş kitlelere hizmetlerini aksatmadan sürdürmektedir. Gün içerisinde klimalarınızda oluşabilecek herhangi bir arıza ve bakım ihtiyacı durumunda Nilüfer teknik olarak anında sizlere yardımcı olma noktasında hazırız. Firmamız uzun yıllardan beridir çalışanlarıyla birlikte sizlere garantili ve kaliteli hizmeti sunma gayreti içerisindedir. Hizmetlerimiz sırasında ilk önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bunu maksimum derece de tutmayı her zaman kendimize bir amaç edinmişizdir. Klima servisi denildiğinde akla gelen ilk firma olmanın avantajlarını kendimiz yaşadığımız gibi aynı zamanda müşterilerimize de yaşatmaktayız.
Bursa White Westinghouse Klima Servisi en kaliteli ve en bilinen servis ağına sahiptir. Bu nedenle hizmet vermiş olduğumuz müşterilerimizi de dikkate alarak uygun fiyatlar sunma ya çalışırız. Bizim için her müşterimiz özeldir.
Firmamız yalnızca soğutma alanında değil aynı zamanda ısıtma noktasında da hizmet vermektedir. Bugüne kadar bir çok firmaya ve bireysel anlamda kişilere hizmet verdik ve vermeye de devam ediyoruz. Amacımız bugüne kadar kendimizden emin adımlarla devam ettiğimiz yolculuğumuza hiçbir şekilde ara vermeden ve tam gazımızla ilerlemektir.
Cihazların ısı transfer yüzeylerinde meydana gelen kirlenme ve tahribatlar cihazın performansında düşüklüğe neden olur. Bu nedenle bu cihazların düzenli bir bakıma ihtiyaçları vardır.

İletişim Numaralarımız
0535 683 31 32
0536 318 42 56