kombi servisi bursa

7/24 İletişim için 0535 683 31 32

Bizler 2011 yılından bu yana Bursa ili ve tüm ilçeleri içerisinde bilgisayar, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve klima gibi her ev için vazgeçilmez olan ev eşya ve ürünleriniz için konusunda uzman ekibimiz ile teknik servis kapsamında; bakım ve onarım hizmeti sunmaktayız. Her geçen ürün markaları portföyümüze bir yenisini eklemeye aralıksız devam ediyor ve bu çeşitliliğimizin bizlere getirdiği profesyonelliği müşterilerimize yansıtarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Sahip olduğumuz genç ve dinamik çalışan kadromuz aracılığıyla daima sizlerin sorunlarını çözüm üretebilme odaklı olarak hizmet sunmaktayız. Gelişen teknoloji kapsamında, sunduğumuz hizmetleri daima günümüzün  en son teknoloji şartları akabinde teknisyenlerimizin sahip olduğu bilgi ve firmamızın sahip olduğu teknolojik imkanları en iyi şekilde müşteri potansiyelimize sunmaktayız. Üstelik yalnızca beyaz eşyalarınıza teknik servis kapsamında hizmet vermekle kalmıyor, evlerinizin ısıtıcı kaynağı olan kaloriferiniz için de temizlik, bakım ve onarım hizmetini yine bu konudaki hakimiyet ve uzmanlığımız kapsamında Bursa Nilüfer Teknik Servis olarak sunmaktayız.
Makine ve ürünlerinizin ihtiyaç duyduğu tüm teknik parçaları, piyasa içerisindeki durumu göz önünde bulundurarak en uygun şekilde satış ve montajını gerçekleştiriyoruz. Bursa içerisinde teknik servise ihtiyaç duyduğunuz an, sizlere soruna çözüm sunabilme odaklı çözüm anlayışımız ile bir adım kadar uzakta olacağız. Firmamızın üstlendiği ve günümüz şartlarında sık kullanılan marka bayiliklerimizin yetkileri aracılığıyla, markası ne olursa olsun, bakım ve onarımını cihaz ve ürünlerinizin daima ilk günkü stabilliğine döndürebilme ve sizlere stabil olarak uzun yıllar hizmet verebilmesi için öz veriyle yıllardır hizmetlerimizi sizlerin memnuniyetini daima bir adım önde tutarak , sektörümüz içerisinde yükselen bir potansiyele sahibiz. Sektördeki işimize farklı bir bakış açısıyla yaklaşıyor; hizmet öncesi ve sonrası olarak iki farklı etapta çalışmaktayız. İhtiyaç anında sizlere yalnızca verdiğimiz bakım ve onarım hizmetinin yanı sıra makine ve ürünlerinizde yaşadığınız problemi giderdikten sonra dahi, onarımını gerçekleştirdiğimiz ürünlerinizin uzun süreli takibini gerçekleştiriyor ve verdiğimiz hizmet sonrası makinelerinizin stabil yani ihtiyacınızı karşılayabilecek nitelikte çalışmaya sürdürüp sürdüremediğinin kontrollerini aralıksız gerçekleştiriyoruz. Bursa içerisinde sahip olduğumuz mutlu müşteri potansiyelimizi profesyonel hizmet anlayışımız ile tanıştırdığımız 5 yıl gibi bir süre içerisinde sektörümüze getirdiğimiz yeni ve farklı hizmet anlayışımız ile bahsi geçilen bu kadar kısa bir süre içerisinde müşteri  ihtiyacı anında akla gelen ilk firmalardan olmayı alanımızdaki başarılarımızın büyük etkisi altında başardık.

Bu kısa sürede elde ettiğimiz başarımızı elbette ki hizmet vermekte olduğumuz Bursa ili ve çevresinin bizlere güvenerek ve hizmet anlayışımıza gerekli ilgiyi göstererek bizleri tercih etmesine, 5 yıl gibi bir süreden bu yana bizlerle teknik bilgisi ve kaliteli hizmet anlayışı ile özverili çalışmalar sürdürmeye devam eden teknik ekibimize ve elbette ki bizlerin sektörün üzerinde sahip olduğumuz farklı hizmet anlayışımıza borçluyuz Nilüfer Teknik Servis olarak baştan beri kesin çizgilerimiz ile belirlemiş olduğumuz çalışma stilimizden ödün vermeden, amacımıza en uygun şekilde ve sizlerin  teknik servis kapsamındaki ürünleriniz ile sorun yaşadığı her an sorunlarınıza en hızlı yoldan çözüm üretebilme odaklı çalışmalarımızı her geçen gün daha iyisini yapabilme hedefimiz altında sürdürmeye devam edeceğiz.

Teknik bakım ve onarıma ihtiyaç duyduğunuzda Bursa ve çevre ilçeleri içerisinde bizlere dilediğiniz an ulaşabilir, yaşadığınız problemleri teknik ekibimizle paylaşmanızın akabinde yine dilediğiniz her an arıza ve teknik destek talebinde bulunabileceğiniz, arıza bildirim ve teknisyen talep hattımız 0536 318 42 56
Nilüfer Teknik Servis / Bursa