kombi servisi bursa

7/24 İletişim için 0535 683 31 32

bursa klima servisi

Firmamız Nilüfer teknik servis olarak her türlü Vestel klimalarınızın bakım ve onarımlarını garantili bir şekilde gerçekleştirebiliyoruz. Vestel Klima Servisi müşterilerine hızlı ve de kaliteli bir servis olanağı sunmaktadır. Vestel Klima Servisi olarak bizleri aradığınız andan itibaren kaliteli hizmetin ayağınıza kadar geleceğinden emin olabilirsiniz.
Firmamız bünyesinde çalışmakta olan her personelimiz profesyonel ve işinde en iyisidir bu nedenle klimalarınız veya kombilerinizi gözünüz kapalı olarak teslim edebilirsiniz. Klimalar ya ve kış dönemlerinde sürekli olarak kullanılan cihazlardır özellikle de yaz döneminde daha yoğun bir şekilde kullanıldığından performansının artırılması adına ya da tasarruf edebilmeniz adına düzenli bakım yapılması şarttır. Klima bakımları normal şartlar altında yılda iki kez yani yaza ve kışa girerken yapılması gerekir ancak ev tipi klima kullanıyorsanız en azından yılda bir kez bakımlarını yaptırmanız doğru olacaktır.
Vestel Klima Servisi Bursa olarak her zaman çalışmalarımızı disiplin çerçevesinde yapmış bulunuyoruz bu nedenle artan müşteri taleplerini net bir şekilde görmekteyiz. Bizler biliyoruz ki Nilüfer teknik servis markası altında çalışmak bir ayrıcalıktır bu nedenle sizinde bu ayrıcalıktan faydalanmanız bizim için önemlidir.

İletişim Numaralarımız
• 0535 683 31 32
• 0536 318 42 56
Ayrıca bu linkten teknik servis talebi oluşturabilirsiniz. : Tıklayınız.