kombi servisi bursa

7/24 İletişim için 0535 683 31 32

bursa klima servisi

Her Marka Klima Cihazlarınıza 7 Gün 24 Saat Garantili Servis Hizmeti.

Tronic Klima Servisi Bursa müşterilerinin talepleri doğrultusunda klima onarım ve bakım işlemlerini yerine getirmektedir. Ayrıca ister ticari olsun isterse endüstriyel olsun tüm yapılardaki klimaların konforları kalıcı bir şekilde sağlanabilir akabinde düzenli bir şekilde bakımları da yerine getirilmektedir. Firmamız Nilüfer teknik servis 5 yıldan bu yana Bursa merkezli olarak hizmet vermektedir ancak Bursa’ nın her bölgesine mobil araçlarımız sayesinde servis ağını taşıyabilmektedir.

Tronic Klima Servisi her zaman farklı taleplere karşılık verebilmektedir bunun nedeni ise geniş bir alt yapıya ve servis ağına sahip olmasından kaynaklanır. Nilüfer klima teknik servisi iklimlendirmeler noktasında tercih edebileceğiniz en garantili servistir.  Amacı tamamen müşterilerine hızlı bir şekilde çözüm sağlamak olan servisin hizmetlerini daha kaliteli hale getirebilmesi adına mobil araçları da günden güne çoğalmaktadır.

Tronic Klima Servisi Bursa her zaman dürüst ve hızlı bir şekilde sizin yanınızda olmaya devam edecektir. Kaliteden bugüne kadar hiçbir şekilde taviz vermediği gibi bundan sonra da aynı ölçüde kaliteyi sunmaya devam edecektir. Uygun fiyat politikası sayesinde mümkün olan en yüksek kalite ve nitelikte iş imkânını sizlere sunmaktadır. Çalışmaları esnasında tamamen çevreye dost ve doğaya saygı çerçevesini ele almaktadır.  Tüm bunların ilerisinde dünya daki sektör gelişmelerini yakından takip ederek müşterilerine daha iyi bir hizmet sunmak adına yenilikleri sürekli olarak takip etmektedir.

İletişim Numaralarımız

Ayrıca bu linkten teknik servis talebi oluşturabilirsiniz. : Tıklayınız.