kombi servisi bursa

7/24 İletişim için 0535 683 31 32

bursa klima servisi

Firmamız Nilüfer teknik servis sizlere tecrübe ve kalitenin tek adresi olarak hizmet vermektedir. Bursa merkezli olarak çalışmakta olup ancak mobil araçlarımız sayesinde Bursa’nın tüm ilçelerine klima servisi imkanı sunmaktayız. Klimalarınızın bakım ve onarım işlemleri genel anlamda yerinde giderilmektedir ancak bazen yerinde çözümlenmeyecek durumlarda cihazlarınız atölyemize alınıp hızlı bir şekilde tamir imkânı sunmaktadır. Biz de bu sayede müşterilerimizin mağduriyetlerini en aza indirmiş oluruz.

Toshiba Klima Servisi Bursa yaptığı hizmet sonucunda memnuniyetinizi ve de memnuniyetsizliğinizi her zaman göz önüne almıştır bu bağlamda bizlere çağrı merkezimizden ulaşarak durum hakkında bilgilendirme yapabilirsiniz.

Toshiba Klima Servisi Bursa olarak verdiğimiz her hizmet aynı zamanda bizlere olumlu manada geri dönüş olarak geldiğinin bilincindeyiz bu nedenle de klimalarınızın tamir ve bakımlarında bu noktaya bir hayli dikkat ederiz Toshiba klima servisi Bursa olarak cihazlarınızın bakım ve onarımlarında bizleri tercih etmeniz durumunda servis ücretini almamaktayız. Yalnızca malzeme ve işçilik ücretlerimiz fiyata dahil olmaktadır. Uygun fiyat garantisini de sizlere vererek tüm çalışanlarımızın profesyonel ekiplerden oluştuğunu belirtebiliriz.

Bize ulaşmak için aşağıdaki çağrı merkezlerimizi aramanız ya da formu doldurarak göndermeniz yeterli olacaktır.

İletişim Numaralarımız
• 0535 683 31 32
• 0536 318 42 56