kombi servisi bursa

7/24 İletişim için 0535 683 31 32

bursa klima servisi

Her Marka Klima Cihazlarınıza 7 Gün 24 Saat Garantili Servis Hizmeti.

Siemens Klima Servisi Bursa hizmeti olarak uzman teknikteki kadromuzla birlikte uzun soluklu olarak çıkmış olduğumuz yolculuğumuza her geçen gün büyüyerek devam ediyoruz. Bünyemizde yer alan tüm personellerimiz deneyimleri sayesinde bugün her marka Siemens konusunda sizlere hızlı çözümler sunmaktayız. İşleyişimizi daha kaliteli hale getirmek adına her geçen gün takviyelerimizle de ekibimizi destekliyor ve bu süreçte de birincilik koltuğundaki yerimizi her geçen gün pekiştiriyoruz

Bursa Siemens Klima Servisi her zaman gelişen teknolojik gelişmeler neticesinde Ar-ge çalışmalarına büyük ölçüde yer vererek yoluna devam etmiştir. Uzun soluklu sürecimizde bizimle birlikte yola devam eden uzman ekip kadromuzun yanı sıra aynı zamanda donanımlı ekip araçlarımıza da büyük önem veriyoruz.

Amacımız müşterilerimize en hızlı şekilde ulaşıp tüm sorunlarına bir an önce çözüm sağlayabilmektir. Biliyoruz ki siz evinizin demirbaşı konumundaki Siemens markalı ürünleriniz için bize güveniyorsunuz bizde bu güven doğrultusunda tüm donanımlı araçlarımızı sizin için seferber ediyoruz.

Siemens Klima Servisi içerisindeki tüm çalışanlarımız profesyonellerden oluştuğu için müşterilerimize en sağlık hizmet garantisini de veriyoruz. Bizlere ulaşmak için aşağıdaki müşteri çağrı merkezimizi yada formu kullanabilirsiniz.  Günün her anında talepleriniz oluşturulup özenle dikkate alınacaktır.

İletişim Numaralarımız

Ayrıca bu linkten teknik servis talebi oluşturabilirsiniz. : Tıklayınız.