kombi servisi bursa

7/24 İletişim için 0535 683 31 32

bursa kombi servisi

Bursa ili ve tüm ilçeleri kombileriniz için uzman teknik ekibimiz aracılığıyla en hızlı ve güvenilir bir şekilde bakım tamir ve onarım hizmeti sağlamaktayız. Daima önce sorunlarınızın tespiti ardında ise sorununuza en uygun çözüm üreterek sorununuzu çözebilme odaklı hizmet sunmaktayız. Sahip olduğumuz geniş teknik destek marka kapsamamız ile markasına bakılmaksızın tüm kombilere bakım ve onarımı hizmeti sunmaktayız. Kombileriniz ile ilgili bir problem yaşıyorsunuz fakat henüz problemin tespitini gerçekleştiremediniz mi ? Sizlere daha hızlı yardımcı olmamız hususunda 0536 318 42 56 nolu teknik destek ve arıza bildirim hattını kullanabilirsiniz. Teknik bir arıza halinde uzman teknik ekibimizin hem sizlere yardımcı olabilmek hem de teknik servis ihtiyacınız anında ekibimizin sizlere en doğru ve hızlı şekilde çözüm sunabilmesi için sorun tespit edebilmeniz hususunda aşağıda bazı temel kombi problemlerini sizlerle paylaştık.

Kombi teknik olarak çalışıyor fakat suyu ısıtmıyor

Kombiniz görünüş itibariyle çalışıyor fakat bağlı olduğu suyu ısıtmıyorsa bunun nedenleri;  Kalorifer filtrenizin tıkalı olması, kombi gaz vanasının kapalı olması veya kombinizde bulunan mevsim ayarı yanlış konumda olması gibi nedenler kombinin işlevini yerine getirememesine neden olabilir. Bu tip bir sorunla karşılaştığınızda öncelikle yapmanız gereken; kalorifer filtrenizi temizlemek olacaktır. Şayet çözüme ulaşamamış iseniz kombi gaz vananızın açık olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Son çözüm olarak ise kombinizin sahip olduğu mevsim seçimi ayarını kontrol edip doğru konuma getirmeniz olmalıdır. Bu çözüm yolları sizi olumlu bir sonuca ulaştırmamışsa yapmanız gereken teknik servisten yardım talep etmenizdir.

Kombi aniden ve patlamalı yanıyor

Kombiniz aniden veya normalden geç yanıyorsa bunun nedeni kombinizde aşırı gaz birikmesi olmasıdır. Bu durumda ise yapmanız gereken; kombi çakmağınızın doğru bir şekilde çalışıp çalışmadığını kontrol etmeniz, şayet anormal bir işleyiş görmüşseniz hemen bir teknik servisten yardım talep ediniz. Teknik servisten kombinizin yıllık bakımını yapmasını da talep etmenizi önermekteyiz

Kombi su akıtıyor

Kombiniz aralıklı veya sürekli olarak damlatırcasına su akıtıyorsa, kaloriferinize gereğinden fazla su eklemiş olabilirisiniz, kombi tesisatınızda anormallik olabilir, kombinin su dolumu vanasındaki meydana gelen herhangi ufak veya büyük çaplı bir arıza da kombinin sürekli su akıtmasına neden olabilir. Bu durum karşısında yapmanız gereken; kaloriferinizdeki fazla suyu boşaltmanız, kombi tesisatınızı kontrol etmeniz, kombi dolum vananızı da gözden geçirmeniz ve ardından bir teknik servise başvurmanız gerekebilir.