kombi servisi bursa

7/24 İletişim için 0535 683 31 32

bursa doğalgaz soba servisi
DOĞALGAZ SOBASI

Gelişmiş ülkelerde daha ekonomik ısınmak ve hava kirliliğine sebebiyet vermemek amacı ile ısınmak için daha çok doğalgaz kullanılmaktadır. Doğalgaz ile ısınmak isteyen kişilerin iki seçeneği bulunmaktadır. Bu seçeneklerden bir tanesi kombi olurken diğerinin ise doğalgaz sobası olduğu görülmektedir. Doğalgaz sobası kullanmayı tercih eden kişilerin daha çok eski soba alışkanlığından arınamayan ve kombi ile ısınmanın mümkün olmadığını düşünen kişiler olduğu görülmektedir. Hermentik doğalgaz sobası ve bacalı doğalgaz sobası olmak üzere ikiye ayrılan doğalgaz sobasının kullanımı konusunda tercih yapmanız için kesinlikle evinizin yapısı son derece önemlidir.
Bacalı doğalgaz sobasını kullanmanız için evinizde baca çıkışının bulunması gerekmektedir. Üstelik sadece baca çıkışının bulunmasının da yeterli olmadığı bilinmelidir. Aynı zamanda doğalgaz sobanızı bağlayacak olduğunuz bacanızın kısa olmasının büyük önem taşıdığı bilinmektedir. Eğer evinizde doğalgaz sobası kullanmak istiyorsanız bu konuda uzman olan Bursa teknik servisinden yararlanmalısınız. Bursa’da hizmet veren en yetkili ve yılların tecrübesini taşıyan tek kadro olmak ile kalmıyor aynı zamanda müşterilerimizin sağlığını tehdit edecek doğalgaz sobasını tercih etmelerini de engelliyoruz.
Doğalgaz sobası kullanmak isteyen fakat evinde baca bulunmayan müşterilerimize ise genellikle hermentik doğalgaz sobasını öneriyoruz. Dış duvara monte edilen hermentik doğalgaz sobalarının özelliği dışarıdan almış olduğu hava sayesinde yanar ve tehlikeli gazlarını da yine boru ile dışarıya bırakır. Doğalgazı sobalı kullanmak isteyen müşterilerimize özel önerimizdir. Çünkü bu sobalar dekoratif açıdan son derece kullanışlı olmak ile kalmayıp sıcaklığını istediğiniz gibi ayarlamanıza da yardımcı olur.
Doğalgaz sobası arızaları nelerdir?
Bursa teknik servis olarak 7 gün 24 saat boyunca hizmetinizde olduğumuzu bilmelisiniz ve sobanız ile ilgili yaşadığınız herhangi bir sorununuzda her an sorularınızı teknik servis yetkililerimize yönlendirebilirsiniz. Doğalgaz sobanız ile ilgili yaşayacağınız birkaç problem bulunmaktadır ve bu problemlerden herhangi bir tanesi ile karşılaşırsanız hemen uzmanlarımızdan yardım almalısınız.
Hermentik soba kullanıyorsunuz ve alevinde uçuşmalar var ise hemen uzmanlarımıza başvurun. Çünkü büyük ihtimal ile sobanızı yapan kişi yanlış bağlantı yapmış olabilir. Sobanız yanarken ses mi çıkartıyor? Yüksek ihtimal ile pilot alevi kirlenmiş veya cihazınızın modülasyon ayarı bozulmuş olabilir. Bursa Teknik Servis uzmanlarımız bu sorunlardan herhangi bir tanesi ile karşılaştığınız takdirde sorunlarınıza çok kısa süre içinde çözüm bulmaktadır.

Doğalgaz sobalarınız ile ilgili her türlü bilgi, iletişim ve teknik destek taleplerinizde 7/24 aşağıdaki numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz;
0535 683 31 32
0536 318 42 56