kombi servisi bursa

7/24 İletişim için 0535 683 31 32

bursa klima servisi


Sanyo Klima Servisi Bursa
olarak yazın ve kışın her daim ihtiyacınız olan klimalarınızın bakım ve tamiratını yapmak adına hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.  Firmamız Nilüfer teknik servisi soğutma sektöründe olduğu kadar ısıtma sektöründe de oldukça iddialıdır. Bizim için en önemli konu müşterilerimizin bize duymuş oldukları güvendir. Bu güven bizi bugüne kadar bu noktalara taşımış ve bugünden itibaren de daha ilerilere doğru taşımaya devam ettirmektedir.

Bursa Sanyo Klima Servisi her marka klimanızın tamirini rahat bir şekilde gerçekleştirmektedir. Klimaların dış aksamlarının zaman içerisinde soğuk ve sıcağa maruz kaldıklarından dolayı sürekli olarak bakım halinde olması gerekirler. Aksi takdirde beklediğiniz performansı yakalamanız söz konusu değildir. Firmamız da size bu konuda yardımcı olarak hem tasarruf anlamında hem de performans noktasında uygun hizmeti sunmaktadır. Bizlere ulaşabileceğiniz telefon numaralarımız ve de iletişim formumuz aşağıda mevcuttur. Buralardan bizimle iletişime geçmeniz halinde. Müşteri temsilcilerimiz direk olarak sizinle görüşerek sorunlarınızın çözümlenmesi konusunda başvurunuzu alacaklardır.

Amacımız tüm bursa genelinde en hızlı hizmeti ayağınıza getirmektir. Uzun süreli çıkmış olduğumuz bu yolculukta bizleri de yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkür ederiz.

İletişim Numaralarımız

Ayrıca bu linkten teknik servis talebi oluşturabilirsiniz. : Tıklayınız.