kombi servisi bursa

7/24 İletişim için 0535 683 31 32

Firmamız Sanica Kombi Servisi olarak Bursa genelinde hizmet yürütmektedir. Bu güne kadar bir çok kombi markasında uzman deneyimlerimizi sunmuş olduğumuz gibi aynı zamanda Sanica markalı kombilerde de titiz bir çalışma yürüttüğümüzü ifade etmek isteriz. Bizler firma olarak yapmış olduğumuz her türlü bakım ve onarımlarda tamamen profesyonelliğe önem vermekteyiz bu nedenle cihazınızda değişecek tüm yedek parçalarımız garantimiz kapsamındadır. Sanica özel kombi servisi olarak her zaman gelişen teknoloji doğrultusunda kombi cihazlarındaki yenilikleri de yakından takip etmekteyiz.
Firmamız bünyesinde bulunan son teknoloji ürünü cihazlarımız ve mobil ekiplerimiz bizimle iletişime geçtiğiniz anda bakım veya onarımın gerçekleştirilmesi için belirtilen mekana ulaşmaktadırlar. Bizlere aşağıdaki numaralarımızdan 7/24 ulaşabilirsiniz. Hizmet talebi kaydınız alındığı andan itibaren arızanın giderilmesi noktasında gereken tüm işlemler hızlı ve titizlikle yapılacaktır.
Firmamız bünyesindeki araçlarımız GPS takip sistemi tarafından donatılmış olup bu nedenden dolayı da verdiğiniz adres doğrultusunda hızlı bir şekilde size ulaşımımız sağlanmaktadır.
Evinizin en önemli demirbaşlarından olan kombinizdeki arızanın hızlı çözümü için bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Numaralarımız
• 0535 683 31 32
• 0536 318 42 56

Ayrıca bu linkten teknik servis talebi oluşturabilirsiniz. : Tıklayınız