kombi servisi bursa

7/24 İletişim için 0535 683 31 32

bursa klima servisi

Her Marka Klima Cihazlarınıza 7 Gün 24 Saat Garantili Servis Hizmeti.

Raks Klima Servisi Bursa bakım ve onarımlarınızı ciddi anlamda sorunsuz olarak yaptırmayı tercih etmiş olacaksınız. Klimaların dışarı aksamları genellikle mevsimlerin etkisine göre zarar görebilmektedir bu nedenle bu cihazların kesinlikle sürekli bir bakım ve gözetim altında olması gerekir eğer ki bunu düzenli bir şekilde yapmadığınız da büyük bir performans kaybına uğrayacağınız gibi beraberinde de ömrünün kısa olmasına neden olacaksınız. Klima cihazları sizin bu hassasiyetinizden dolayı da düzenli çalışacak ve sizlere de ayrıca ekonomik katkı sunacaktır. Firmamız Nilüfer teknik servisi bu noktada müşterilerinin tamamına uygun çözümler bulmaktadır.

 

Raks Klima Servisi kesinlikle personel anlamında profesyonel kişilerle çalışmaktadır yetkisiz ve konu dışı olan hiç kimse firma bünyesinde barındırılmaz ve bulundurulmaz bu nedenle arıza yapmış ya da bakım süresi gelmiş olan klimalarınızı rahatlıkla uzman elemanlarımıza teslim edebilirsiniz.

 

Raks Klima Servisi Bursa olarak bizimle iletişime geçip artık klimalarınızın bakım hizmetlerini bize teslim ettiğinizde aynı zamanda da sizlerde garanti kapsamımız altına girmiş olursunuz bu nedenle de olası arıza durumlarında bizden kaynaklanan ya da garanti süresi içerisinde sorunla karşılaşılan her cihazınız yeniden bakıma alınacak ve sorunun en kısa süre içerisinde çözümü sağlanacaktır.

 

İletişim Numaralarımız

Ayrıca bu linkten teknik servis talebi oluşturabilirsiniz. : Tıklayınız.