kombi servisi bursa

7/24 İletişim için 0535 683 31 32

Protherm Kombi Servisi olarak 5 yıl önce çıktığımız yolda tamamen profesyonel bir şekilde hızımızı sürdürmekteyiz.  Yola çıktığımız günden bu yana çalışmalarımızdan hiç bir şekilde ödün vermemekteyiz. Bugün sebebi ne olursa olsun bozulmuş ya da bakıma ihtiyacı olan protherm marka kombilerinizin anında yardımına koşabiliriz. Müşterilerimizin memnuniyetleri bizim için oldukça önemlidir. Bu önem çerçevesinde de ilkemizi bu doğrultuda şekillendirmişizdir.

 

Sizden günün her anında gelebilecek hizmet talebi sonrasında Protherm Kombi Servisi olarak uzman bir ekip görevlendirilerek direk olarak bakım ve tamir işlemleriniz gerçekleştirilecektir.  Bizim hakkımızdaki detaylı tüm bilgilere sitemiz üzerinden ulaşacağınız gibi aynı zamanda iletişim numaralarımızdan da rahatlıkla ulaşabilmeniz mümkündür. Bizim için siz değerli müşterilerimiz her zaman en iyi hizmete layıktır bu önem çerçevesinde de uzun süreli olarak bu piyasa varlığımızı bir numara olarak sürdürmek için en iyi hizmeti sunmaya da gayret ediyoruz.

 

Yalnızca Protherm Kombi değil bunun yanı sıra her türlü marka kombi bakım ve tamiratını da gerçekleştirebiliriz. Üstelik bu konuda da kendimize bir sınır vermeden tüm Bursa ve ilçelerine sorunsuz hizmeti taşıyoruz.

 

Firmamız geniş kapsamlı hizmet ağı, profesyonel ekibi ve tam donanıma sahip olan araçları ile hizmete hazır bir şekilde beklemektedir.

İletişim Numaralarımız
• 0535 683 31 32
• 0536 318 42 56

Ayrıca bu linkten teknik servis talebi oluşturabilirsiniz. : Tıklayınız.