kombi servisi bursa

7/24 İletişim için 0535 683 31 32

bursa klima servisi

Firmamız Nilüfer teknik servis Bursa merkezli olarak hizmet vermektedir ancak Bursa’nın her bölgesine mobil ekiplerimizce hızlı bir şekilde ulaşım sağlanmaktadır. Bursa Panasonic Klima Servisi tüm müşterileri için kaliteli ve garantili hizmet sunmaktadır bu nedenle de her durumda bize ulaşmanız en doğru tercihiniz olacaktır.

Bizler. Panasonic Klima Servisi Bursa olarak Panasonic markalı klimalarınızın bakımlarını sorunsuz ve hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Kalitemizden bugüne dek hiç bir şekilde taviz vermedik ve bundan sonra da vermeyeceğiz. Amacımız müşterilerimize daha verimli hizmet desteği sunmaktır bu nedenle de firmamız bünyesinde bulunan personelimizin tamamı eğitimli kişiler olarak tercih edilmiştir. Panasonic markalı klimalarınız için bize 7/24 dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Arızalı ya da bakıma ihtiyacı olan klimalarınız için bize ulaşıp gelmemizi istediğiniz zamanı belirtebilirsiniz.

Amaçlarımız ve misyonumuz doğrultusunda her zaman sizlere özel hizmet sunacağımızı bilmenizi isteriz bu nedenle de firmamız henüz 5 yıl gibi bir sure içerisinde kendi markasını da oluşturmuştur. Bursa Panasonic Klima Servisi her zaman profesyonelliğe önem vermiştir tamirini ve ya bakımını yapmış olduğumuz yedek parçalar aynı zamanda bizim garantimizdir. Bize ulaşmak için aşağıdaki seçenekleri tercih edebilirsiniz.

İletişim Numaralarımız

• 0535 683 31 32
• 0536 318 42 56

Ayrıca bu linkten teknik servis talebi oluşturabilirsiniz. : Tıklayınız.