kombi servisi bursa

7/24 İletişim için 0535 683 31 32

 

bursa klima servisi

Her Marka Klima Cihazlarınıza 7 Gün 24 Saat Garantili Servis Hizmeti.

Klima teknolojisinin her geçen yıl giderek hızlı bir şekilde geliştiğini ve değiştiğini söyleyebiliriz bu nedenle firmamız  Nort Air Klima Servisi bu teknolojik gelişime ayak uydurabilmek adına kendini sürekli olarak yenilemeyi tercih etmiştir. Eski klimalara baktığınız da aslında çalışma prensibi aynı olmasına göre dijital özellikleri farklılık gösteremektedir bu nedenle de klimalarını emanet ettiğiniz firmanın mutlaka yetkin olmasına önem vermelisiniz.  Klimalar dijitalleştiği için ve üstelikte bir parçalarının sürekli olarak dışarıda bulunması ve soğuk sıcak gibi etkenlere maruz kalması aynı zamanda onların bakımlarını da gerektirmektedir. Nort Air Klima Servisi bu noktada sizlere elinden geldiği kadar kaliteli hizmeti sunmaktadır. Firmamızın misyonu arasında yer alan garantili ve kaliteli hizmet anlayışını müşterilerimize her hizmetimiz esnasında mutlaka hissettirmişizdir. Bu nedenle de bizimle birlikte çalışan her müşterimiz memnun kalmıştır. Bunu da bizlere geri dönüşlerle yakından takip edebiliyoruz.

 

Klimalar evlerimizde ve ofislerimizde yaz aylarında en fazla kullandığımız cihazlar arasında gelir ancak yalnız yaz aylarında kullanılmaz bazı klimaların sıcak özellikleri nedeniyle kışında kullanıldığı bilinmektedir. Bu nedenle de firmamız nilüfer teknik servis tüm marka ve modeldeki klimalarınızı hızlı bir şekilde onarıp bakım hizmetini sağlamaktadır.

Nort Air Klima Servisi olarak markası ve modeli ne olursa olsun tüm klimalarınızın bakımlarını hızlı bir şekilde gerçekleştiririz. Bizimle 7/24 aşağıdaki telefon ve iletişim formundan iletişime geçebilirsiniz.  Talebiniz alındığı andan itibaren sizlere hızlı bir hizmet için mobil ekiplerimiz yönlendirilecektir.

İletişim Numaralarımız