kombi servisi bursa

7/24 İletişim için 0535 683 31 32

Bursa’ da hizmet vermekte olduğumuz Kiturami kombi servisi olarak bizleri neden tercih etmelisiniz konusunda bir çok sebep sayabiliriz ve isterseniz bazılarını sizler için belirtelim.

• Öncelikle cihazlarınıza takılan her türlü yedek parçanın bizim garanti kapsamımızda olduğunu unutmamalısınız. Bu nedenle özellikle kıturami kombi tamiri ve bakımı noktasında garanti veren firma sayısı oldukça azdır. Hizmetlerimiz sırasında sizlere bu güvenceyi veriyoruz.
• Bünyemizde çalışan tüm ekip arkadaşlarımız profesyonellerden oluşur bu nedenle de aynı kadro kalitemizle ve her geçen gün büyüyen servis ağımızla sizlere hızlı hizmet sunuyoruz.
• Şu an itibariyle piyasa da bulunan tüm firmalardan fiyat konusunda tamamen cazip fiyat anlayışımızı koruyoruz. Bundan dolayı da her zaman takdir toplamışızdır.

Hangi Saatlerde Hizmet Verilir?

Kiturami Kombi Servisi olarak çalışma prensiplerimiz arasında her zaman günün doğuşuyla birlikte göreve başlamak vardır bu nedenle de mesai saatlerimizi olabildiğince en erken saate çektiğimiz gibi kapanış saatimiz de gecenin ilerleyen saatleridir diyebiliriz.

Her Hizmette Garanti Sunulabiliyor mu?
Kesinlikle bünyemizde bakım ve onarımı yapılmış olan cihazlar bizim garantimiz kapsamındadır ve bu garanti süresi yedek parça değişimlerinde 1 yıldır.

Bizlere aşağıda vermiş olduğumuz iletişim numaralarından ulaşabilir arıza kaydı oluşturabilirsiniz ayrıca sipariş formuna tıklayarak işleminizi başlatabilirsiniz.

İletişim Numaralarımız

Ayrıca bu linkten teknik servis talebi oluşturabilirsiniz. : Tıklayınız.