kombi servisi bursa

7/24 İletişim için 0535 683 31 32

 

bursa klima servisi

Her Marka Klima Cihazlarınıza 7 Gün 24 Saat Garantili Servis Hizmeti.

Bursa Isısan Klima Servisi ısıtma ve soğutma sistemleri konusunda bir numarada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bizimle iletişime geçmeniz halinde kesinlikle en yakın zamanda belirtmiş olduğunuz arıza noktasında sizinle irtabate geçilecektir. Bursa ve civarında teknik servis denildiği anda nilüfer teknik servis kesinlikle ilk akla gelen firmadır bu nedenle de firmamız 5 yıldır sürekli olarak büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir. Kaliteli ve güvenilir hizmet bizim en önem verdiğimiz noktadır bu nedenle de bizden hizmet alan her müşterimiz memnun ayrılmıştır.

Isısan Klima Servisi Bursa klimalarınızın markası ve modeli ne olura olsun anlık olarak çözüm üretebilme becerisine sahiptir bu nedenle de tüm klima ve kombileriniz gerekmedikçe yerinden alınmadan tamir ve bakım işlemleri gerçekleştirilmektedir. Bursa genelinde vermiş olduğumuz öncü hizmet aynı zamanda bu ilde de teknik servis anlayışının bir kademe üstüne çıkmasına neden olmuştur.  Bünyemizde çalışan tüm personellerimiz uzman ve de sertifikalı kişilerden oluşmaktadır.

Teknik servis hizmetlerimiz arasında klima arızası, klima bakımı, kombi arızası, kombi bakımı gibi üstün beceri isteyen işler vardır.

İletişim Numaralarımız