kombi servisi bursa

7/24 İletişim için 0535 683 31 32

İmmergas Kombi Servisi Bursa

Bursa İmmergas Kombi Servisi olarak 2011 yılı itibariyle başladığımız yolculuğumuza anı zamanda markamızı da taşıyarak gelmiş bulunuyoruz. Bizim bu uzun yolumuzda siz değerli müşterilerimizin de bizi hiçbir zaman bırakmadığınızı çok iyi biliyoruz bu nedenle de bizde bilgilerimiz doğrultusunda sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. Sizin için kombi konusunda sıkıntı olabilecek her konu bizim rahatlıkla üstesinden gelebileceğimiz anlamını taşımaktadır. Bizler İmmergas Kombi Servisi olarak büyük bir aileyiz ve bu aile her geçen gün aramıza yeni katılan müşterimizle birlikte büyümekte.
Özellikle bursa ve civarında bizim kurmuş olduğumuz düzen ve sistem her zaman ayakları yere basan ve sağlamdır. Bünyemizde yer alan tüm ekibimizle birlikte beş yılı geride bırakmanın gururunu yaşıyoruz. Özellikle İmmergas markalı kombi olmakla birlikte tüm marka ve modeldeki kombilerinizin bakım ve onarımını aynı gün içerisinde gerçekleştirebiliriz.

Siz değerli müşterilerimize bize güvendiğiniz için teşekkürü bir borç biliriz biz de sizin bizim hakkımızdaki güzel dileklerinizi boşa çıkarmamak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bizi diğer teknik servislerden farklı kılan şey yaygın olan servis ağımızdır. Birbirimize duymuş olduğumuz bu karşılıklı güven sayesinde hiçbir şekilde sorun yaşamadık. Deneyimli personellerimiz size her zaman işçilik garantisi vermiştir. En önemlisi de güler yüzlü bir şekilde hizmetlerini veriyor olmasıdır.

İletişim Numaralarımız
• 0535 683 31 32
• 0536 318 42 56

Ayrıca bu linkten teknik servis talebi oluşturabilirsiniz. : Tıklayınız.