kombi servisi bursa

7/24 İletişim için 0535 683 31 32

bursa klima servisi
Her Marka Klima Cihazlarınıza 7 Gün 24 Saat Garantili Servis Hizmeti.

Firmamız Nilüfer teknik servis Bursa merkezli olarak hizmet vermektedir ancak Bursa’nın her bölgesine mobil ekiplerimizce hızlı bir şekilde ulaşım saglanmaktadır. Bursa General Electric Klima Servisi tüm müşterileri için kaliteli ve garantili hizmet sunmaktadır bu nedenle de her durumda bize ulaşmanız en dogru tercihiniz olacaktır.

Bizler. General Electric Klima Servisi Bursa olarak General Electric markalı klimalarınızın bakımlarını sorunsuz ve hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Kalitemizden bugüne dek hiç bir şekilde taviz vermedik ve bundan sonra da vermeyecegiz. Amacımız müşterilerimize daha verimli hizmet destegi sunmaktır bu nedenle de firmamız bünyesinde bulunan personelimizin tamamı egitimli kişiler olarak tercih edilmiştir. General Electric markalı klimalarınız için bize 7/24 dilediginiz zaman ulaşabilirsiniz. Arızalı ya da bakıma ihtiyacı olan klimalarınız için bize ulaşıp gelmemizi istediginiz zamanı belirtebilirsiniz.

Amaçlarımız ve misyonumuz dogrultusunda her zaman sizlere özel hizmet sunacagımızı bilmenizi isteriz bu nedenle de firmamız henüz 5 yıl gibi bir sure içerisinde kendi markasını da oluşturmuştur. Bursa General Electric Klima Servisi her zaman profesyonellige önem vermiştir tamirini ve ya bakımını yapmış oldugumuz yedek parçalar aynı zamanda bizim garantimizdir. Bize ulaşmak için aşagıdaki seçenekleri tercih edebilirsiniz.

İletişim Numaralarımız

• 0535 683 31 32
• 0536 318 42 56

Ayrıca bu linkten teknik servis talebi oluşturabilirsiniz. : Tıklayınız.