kombi servisi bursa

7/24 İletişim için 0535 683 31 32

 

bursa klima servisi

Her Marka Klima Cihazlarınıza 7 Gün 24 Saat Garantili Servis Hizmeti.

Klima bakımları oldukça önemlidir çünkü bu cihazlar sürekli olarak dışarı da kalmak zorundadırlar doğal olarak da dış etkenlere sıkça maruz kalıyorlar bu nedenle eğer ki klimalarınızın bakımı düzenli periyotlarla yapılırsa ömürleri ve de tasarruf imkanları daha fazla olacaktır.

Bursa Galanz Klima Servisi bu noktada sizlere yardımcı olmak amacındadır. 5 yıldır sektörde lider konumunda yer alıyor olmamız bizim aynı zamanda teknolojiyi de yakından takip etmemize olanak sağlamıştır. Bu sayede gelişen teknoloji klimalarda olabilecek arızalara daha hızlı bir şekilde çözüm sağlamamıza neden olmaktadır. Bizler Nilüfer teknik servis olarak her zaman hızımız noktasında iddialıyız özellikle yerinde bakım ve onarım en hızlı ve garantili bir şekilde yapılmaktadır.

Bursa Galanz klima servisi aynı zamanda klima bakım ve onarımlarında ücretlenmeleri tamamen sizin bütçeniz doğrultusunda yapılandırdığı için yüksek meblağlar ödemek zorunda da kalmayacaksınız en uygun fiyat kalitesiyle hizmetlerimizden rahatlıkla faydalanabilirsiniz.

Bünyemizde yer alan tüm personellerimiz uzman ve profesyonel kişilerden oluşmaktadır bu sebeple bizlere günün hangi saatinde ulaşırsanız sizlere hızlı çözümler sunabiliriz. Aşağıda bizlere 7/24 ulaşabileceğiniz telefon numaralarımız ve de formumuz mevcuttur.

İletişim Numaralarımız

Ayrıca bu linkten teknik servis talebi oluşturabilirsiniz. : Tıklayınız.