kombi servisi bursa

7/24 İletişim için 0535 683 31 32

bursa klima servisi
Fujitsu Klima Servisi Bursa

Fujitsu klima bakım ve onarım servisi  olarak dilediğiniz marka ve modeldeki klimalarınızın tamir ve montaj gibi işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyoruz. Klimanızın tipi ne olursa olsun bizim için fark etmiyor. İster Duvar Tipi ister  Tavan Tipi ya da Yer Tipi  veya da  Asma Tavan Tipleri her türlü  Salon Tipi  ve de Kanallı Tipler dahil Mobil taşınabilir Tip Klimalarınızın arızalarını tepit ediyor ve hızlı bir şekilde onarımını ve de montajını gerçekleştirebiliyoruz. Bizim için müşterilerimizin memnuniyeti markamız prestiji bakımından oldukça önemlidir. Bu nedenle de çalışmalarımızı gerçekleştirirken müşteri memnuniyetine yönelik bir vizyonu tercih ediyoruz.

Klima Tamir Servisi

Firmamız Fujitsu Klima Servisi kurumsal anlamda da çözümlerini siz değerli müşterilerine sunmaktadır bunun için ise bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Yılların bize sağlamış olduğu özgüven ve sektördeki gücümüzle birlikte firmanızın ısıtma ve soğutma sistemlerini yenileyebilir ya da yeniden düzenleyebiliriz.

Fujitsu Klima Servisi Bursa klimalarınız da oluşabilecek tüm bakım ve arızalarda marka ayırt etmeden sizlere deneyimli ekipleriyle birlikte yardımcı olmaktadır. Yaygın olan servis ağımızla birlikte Bursa’nın neresinde olursanız olun size bir telefon ya da mail kadar yakın olduğumuzu bilmenizi isteriz. Bizimle iletişim için aşağıdaki numaraları arayabilir veya formu doldurabilirsiniz.

İletişim Numaralarımız

Ayrıca bu linkten teknik servis talebi oluşturabilirsiniz. : Tıklayınız.