kombi servisi bursa

7/24 İletişim için 0535 683 31 32

bursa klima servisi
Esco Klima Servisi Bursa

Klimalar bir parçası dışarıda bulunmak zorunda olduğu için düzenli bakım yapılması gereken cihazlar arasındadır bu nedenle de daha uzun ömürlü ve de görevlerini eksiksiz olarak yerine getirmeleri için her yıl düzenli bir şekilde bakımlarının yapılması gerekir. Düzenli bir şekilde yaptırdığınız takdirde gerek olası arızalara gerekse soğutma yönünden elde edeceğiniz tasarrufa büyük katkı sağlayacaktır bu nedenle bizler Bursa Esco Klima Servisi olarak sizlere 7/24 hizmet desteği sunuyoruz.

Gerek klimanızın yıllık bakımı gerekse olası tamiri durumunda uzman ekiplerimizce anında arıza kaydınız oluşturularak sizlere hızlı çözüm sunuyoruz. Genelde klima arızalarında firmalar tamir konusunda müşterilerine bir haftalık bir süre verir ancak Esco Klima Servisi Bursa olarak bizler arızanızı günü birlik tespit edip anında tamirini gerçekleştirebiliriz.

Firmamız Bursa Esco Klima Servisi 2011 yılından beri müşterilerine deneyimlerini en gelişmiş teknolojik cihazlar ve eğitimli elemanları sayesinde sunmaktadır. Yaptığımız tüm işlemler firmamız garantisi kapsamındadır. Değiştirilen parça malzemeler kalite kontrolü geçirildikten sonra takılarak sorunsuz bir hizmet akışı sağlamış oluruz.

Bursa Esco Klima Servisi sizlere bir tık ya da telefon kadar yakındır aşağıda verdiğimiz iletişim numaralarından bizlere günün her saatinde ulaşabilirsiniz.

İletişim Numaralarımız

Ayrıca bu linkten teknik servis talebi oluşturabilirsiniz. : Tıklayınız.