kombi servisi bursa

7/24 İletişim için 0535 683 31 32

bursa klima servisi
Bursa Elta Klima Servisi
tüm marka ve modellerde klimalarınızın tamir ve bakımı konusunda hizmet vermekteyiz. Bursa’nın geniş bir servis ağına sahip olan klima servisimiz % 100 servis garantisini ve bakım garantisini sizlere sunmaktadır. Olası klima ağrızalarınızda yedek parça hizmetlerini de sağlamaktayız. Sorun odaklı çalışma prensibimiz sayesinde klima arızalarının tespitini hızlı bir şekilde gerçekleştirerek sizlere anlık çözüm olanağı sunuyoruz.
Sorununuz aynı gün içinde çözülür
Bursa Elta Klima Servisi olarak firmamız profesyonel bir teknik ekibe sahiptir bu nedenle de sorunlarınızı anında tespit edip yine aynı gün içerisinde sorunun çözümünü gerçekleştirmekteyiz. Bursa’nın her yerine servis imkanımız vardır. Araçlarımız teknolojik gelişmeler ışığında donatılmış olup her marka klima ve kombinizde meydana gelebilecek sorunları yerinde gidermekteyiz.
Geniş Servis ağı
Servis araçlarımız kış aylarında kombi yaz aylarında ise klima sorunlarının çözümünde sizlere kolaylık sağlamaktadır. Bir çok servis aracımız bulunduğundan dolayı hızlı erişim imkanımız vardır
% 100 Müşteri Memnuniyeti temel prensibimiz
Her türlü ihtiyacınız durumunda bizden aldığınız hizmette % 100 müşteri memnuniyeti bizim temel prensiplerimiz arasındadır. Bu nedenle önceliğimizi her zaman sizleri mağdur etmekten yanayız.

İletişim Numaralarımız
• 0535 683 31 32
• 0536 318 42 56
Ayrıca bu linkten teknik servis talebi oluşturabilirsiniz. : Tıklayınız.