kombi servisi bursa

7/24 İletişim için 0535 683 31 32

Bursa Dolce Vita Kombi Servisi olarak biz beş yıldan bu yana müşteri memnuniyeti anlayışımızdan ödün vermeden klima ve beyaz eşya konularında olduğu gibi kombi bakımı noktasında da geniş hizmet verebiliyoruz Bugüne dek bir çok kombi markasının bakım ve onarımı konusunda başarımızı ispatlamış ve de geniş araştırmalarımız sonucunda son teknolojik cihazları kullanarak hizmetlerimize devam etmekteyiz. Hedefimiz piyasada en hızlı bakım ve onarım hizmetini sunabilmek. Bu zamana kadar da hizmet vermiş olduğumuz tüm müşterilerimiz bu noktada bizden memnuniyetlerini belirtmişlerdir.

Dolce Vita Kombi Servisi olarak Bursa ve tüm ilçelerine hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde taşımayı başardır. Ekiplerimiz 7/24 mantığı ile çalıştıklarından dolayı aşağıda vermiş olduğumuz iletişim numaralarından müşteri hizmetlerimize arıza kaydınızı bırakabileceğiniz gibi aynı zaman da iletişim formuna tıklayıp doldurarak ta size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz. Araçlarımız da her türlü teknolojik cihazlarımız mevcuttur bu nedenle cihazınızı bulunduğu yerde en kısa süre içerisinde onarabiliriz.

Firmamız Dolce Vita Kombi Servisi size her zaman gelecekteki sorunlarınız için yardımcı olacaktır. İhtiyaç duyduğunuz her anda bizimle iletişime geçebilirsiniz.
İletişim Numaralarımız

İletişim Numaralarımız

Ayrıca bu linkten teknik servis talebi oluşturabilirsiniz. : Tıklayınız.