kombi servisi bursa

7/24 İletişim için 0535 683 31 32

bursa klima servisi

Denki Klima Servisi Bursa

Firmamız Denki Klima Servisi Bursa olarak siz saygıdeğer müşterilerimizin bizlere duymuş olduğu güven ve kalite sayesinde bizde bu zamana kadar gelmeyi başardık. Hoşgörülü ve dostane yaklaşımımız ile birlikte siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmeti sunarak yolumuza tüm hızımızla devam ediyoruz. Portföyümüzde yer alan müşterilerimize sağlamış olduğumuz hızlı çözümler bizi diğer firmalardan ayıran en büyük özelliğimizdir diyebilirim. İlkeli ve kaliteli bir hizmet anlayışımız ve tamamıyla müşteri memnuniyeti odaklı oluşumuz aynı zamanda yeni dostlarımızın da her geçen gün aramıza katılmasına yardımcı olmuştur.

Bursa Denki Klima Servisi olarak bizler hangi marka ve modelde klimanız olduğu farketmeksizin siz değerli müşterilerimize hizmetimizi sunuyoruz. Bu nedenle de bizimle çalışmaya başladığınız andan itibaren klimalarınız da bakım sorunu yaşamıyorsunuz. Amacımız yaşayabileceğiniz herhangi bir klima arızası ya da klima bakımında sizlere en hızlı bir şekilde ulaşmak ve bu sıkıntılı durumu anında çözmek aşağıda vermiş olduğumuz iletişim adreslerinden bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Profesyonel personellerimiz o gün içinde arızanızı tespit edip beraberinde çözümlenmesi noktasında da çalışmalarına başlıyor ve yine aynı gün içerisinde size teslim edecektir.

İletişim Numaralarımız

Ayrıca bu linkten teknik servis talebi oluşturabilirsiniz. : Tıklayınız.