kombi servisi bursa

7/24 İletişim için 0535 683 31 32

Bursa Demirdöküm Klima Servisi olarak sektörde en büyük olma mutluluğunu yaşıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızdan bugüne dek kesinlikle hiçbir şekilde ödün vermedik. Daima siz saygıdeğer müşterilerimizin memnuniyeti adına çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Firmamız bünyesinde bulunan tüm çalışanlarımız yetkin donanıma sahip profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Klima bakımları özen ve intizam isteyen bir konudur bu nedenle de firmamızı tercih ettiğiniz için kesinlikle pişman olmayacaksınız.
Her türlü yedek parça ya da bakım hizmeti garantili bir şekilde yerine getirilmektedir. Bugüne kadar bir çok klima bakım ve tamiri yaptığımız gibi beraberinde de kombilerinizin teknik servisini de üstlenebilmekteyiz.
Bizler 2011 yılından bu yana bursa genelinde odaklanmış olan bir firmayız ancak Demirdöküm Klima Servisi olarak Bursa’nın tüm ilçelerine sorunsuzca hizmetimizi taşıyabilmekteyiz. Servis ve bakım hizmeti gerektiren her türlü ısıtma ve soğutma sistemlerinizde bizleri tercih edebilirsiniz. Bu tercih aynı zamanda size hız ve kalite olarak geri dönecektir. Tüm bakımlarınız yerinde ve hızlı bir şekilde sağlanmaktadır.

İletişim Numaralarımız

Ayrıca bu linkten teknik servis talebi oluşturabilirsiniz. : Tıklayınız.