kombi servisi bursa

7/24 İletişim için 0535 683 31 32

Daikin Klima Servisi Bursa

Bursa Daikin Klima Servisi olarak Bursa’ nın tüm ilçelerine ve hizmetlerimizi sürdürmekteyiz tüm çeşit klimalarınızın bakımlarını hızlı bir şekilde gerçekleştirdiğimiz gibi servis hizmetlerimiz arasında klima tamiri, kombi bakım ve tamiri montajı gibi işlemlerde bulunmaktadır. Tüm gereksinimleriniz durumunda bizlere ulaşmanız halinde en kısa sürede sizleri çözüme kavuşturmak için elimizden geleni yapacağımızı bilmenizi isteriz.

İster ısıtma isterseniz soğutma sektöründe özellikle Bursa ve civarında bize ne zaman ihtiyaç duyarsanız teknik bilgi ve teknolojik imkanlarımızı anında sizlere sunmaya hazırız. Bu bağlamda her türlü ihtiyaçlarınızı karşılayıp sizlere önerilerimizi sunabiliriz.

Daikin Klima Servisi olarak çalışma prensibimiz kesinlikle her zaman müşteri haklılığından yanadır bu nedenle de sizlere uygun fiyatı yüksek kaliteye sunmanın gayretini yaşıyoruz. Amacımız tamamen güvenilir ve kaliteli çalışma olanağı sağlamak bu sayede sektördeki yerimizi de iyice pekiştirmek.

Bursa Daikin Klima Servisi olarak 2011 yılından bu yana deneyimlerimizi müşterilerimizle paylaşarak bugüne dek tecrübe ve bilgi sahibi de olmuşuzdur yaptığımız her işimiz kesinlikle özenle yapılır ve bunun içinde teknolojiden istifade edilir. Bizimle iletişime geçebilmeniz için aşağıda vermiş olduğumuz telefon numaralarımızı 7/24 arayabilirsiniz.

İletişim Numaralarımız

Ayrıca bu linkten teknik servis talebi oluşturabilirsiniz. : Tıklayınız.