kombi servisi bursa

7/24 İletişim için 0535 683 31 32

Arçelik Kombi Servisi

Arçelik marka kombilerinizin bakım ve tesisat temizliği konusunda Bursa’ da 5 yıldır faaliyet gösteren firmamız 7/24 hizmetinizdedir. Orijinal yedek parça hizmetimiz ve kaliteli müşteri anlayışımızla sizlere uygun fiyat prensibi sunuyoruz. 5 yıllık tecrübemizle kombilerinizin bakımlarını garantili bir şekilde üstleniyoruz.

bursa arçelik kombi servisi

Bursa’nın tüm ilçelerine hizmetimizi sürdürüyoruz. Kombi ve bakım denildiği zaman Bursa Arçelik Kombi servisini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Referanslarımız doğrultusunda kendinden emin ve de disiplinli bir şekilde bünyemizde çalışan ustalarımız tamamen sizlerin rahatı için çalışmaktadır. Kombi bakım ve tamiri denildiğinde akla gelen ilk seçenek tamamen tecrübe olmalıdır bizde tecrübelerimizi ön olanda tutarak aynı zamanda teknolojik ekipmanlarımızla 7/24 ne zaman ihtiyaç duyarsanız yanınızda olma gayreti içerisindeyiz.
Bizler Bursa Arçelik Kombi Servisi ailesi olarak sizlere deneyimli personellerimiz ve teknik servis kadromuzla beraber hizmet vermekteyiz. Son model teknolojik cihazlarla donatılmış olan araçlarımız bizi aradığınız anda direk olarak adresinize yönlendirilecektir. Teknik servis anlamında 5 yıldır sürdürmüş olduğumuz başarılı çalışmalar sayesinde bugün bursa’nın tamamına aktif olarak hizmetimizi sorunsuzca sürdürüyoruz.
İletişim Numaralarımız

İletişim Numaralarımız
• 0535 683 31 32
• 0536 318 42 56

Ayrıca bu linkten teknik servis talebi oluşturabilirsiniz. : Tıklayınız.