kombi servisi bursa

7/24 İletişim için 0535 683 31 32

Bosch Servisi BursaBosch Servisi Bursa
Evinizde kullandığınız beyaz eşyalar Bosch marka ise, kesinlikle güvendesiniz demektir. Çünkü Bosch Servisi Bursa olarak, tüm Bosch marka ürünlerinizi mükemmel bir biçimde tamirat ve onarım işlemleri yapmamızın yanı sıra, yıllık bakımlarını ve genel ağır bakımlarını da yapmamızın dahilinde, uzun süreli kullanmanıza olanak sağlıyoruz.
Tamamen işine odaklanan personellerimizin tamamı, hem tamirat anlamında, hem de bakım yapılması gereken durumlarda, aldıkları üst düzey eğitimle birlikte, tam anlamıyla profesyonel bir işlem gerçekleştirerek, gelecek seferde aynı sorunlarla karşılaşmamanız için büyük bir özveri sergilemektedirler. Bosch Servisi Bursa, tüm Bosch marka ürünlerinizle itina ile ilgilenip, iletişim numaramızdan bizlere ulaşmanız dahilinde anında evinize gererek, eğer evde yapılması mümkün bir işlem ise, evinizde; eğer teknik servise taşınması gereken bir durum varsa da, kendi aracımızla alarak en güvenli biçimde ulaştırıp, işlemi hallettikten sonra, tekrar kendi aracımızla evinize kadar getirmekteyiz.
Bu işlem için hiçbir şekilde ücret talep etmemizle birlikte, yalnızca aldığınız Bosch marka ürünlerinizle ilgili olan bölümündeki hizmete ücret ödeyerek, maddi açıdan zarara girmemiş olacaksınız. Bosch Servisi Bursa, Bursa merkez ve tüm semtlerine anında ulaşabildiği gibi, kaliteli hizmetin yanında keyifli bir tanışma da sunacaktır. Sürekli aynı teknik servise işlerinizi yaptırarak, kaliteyi her an ucuza alacağınız gibi, içiniz rahat olacak ve eşyalarınızla ilgili yaşadığınız problemler asla tekrarlanmayacaktır. Hemen bize ulaşıp, sorunlarınızı ileterek destek talep edebilirsiniz.
Telefon numalarımız,
0535 683 31 32
0536 318 42 56

İletişim için tıklayınız.