kombi servisi bursa

7/24 İletişim için 0535 683 31 32

Bursa Baykan kombi servisi olarak amacımız sizleri kombilerinizde meydana gelebilecek arıza ve bakımlar konusunda yardımcı olabilmektir. 2011 yılından bu yana kombi servisi tamiri ve bakımı konusunda siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Kombilerin genel bakımları kış aylarına girmeden özenle yapılmaktadır ancak bunun yanı sıra beklenmedik arıza durumları da meydana gelebilmektedir. Bu noktada yapılacak en güzel şey Baykan kombi servisi hizmeti almak olacaktır.

 

Bursa genelinde tüm ilçeler dahil olmak üzere kombi arızalarınızda bizi tercih edebilirsiniz. Eğitimli ve profesyonel kadromuz son teknoloji cihazlarımız ve aletlerimizle evinize gelip arızanın tespiti ve onarımı konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Bizlere günün her saatinde 7/24 ulaşabilirsiniz. Aşağıda belirtmiş olduğumuz numaraları arayarak arıza kaydınızı oluşturmanız bizim için yeterli olacaktır. Uzman ekiplerimiz arızanızın tespiti için en yakın zamanda görevlendirilecektir.

 

Unutmamalısınız ki kombiler düzenli bakım ister. Kombi bakımı düzenli olarak her yıl yapılmadığında olası arıza oranı da giderek artacaktır. Bu nedenle kombinizin arızasız çalışmasını ve ömrünün daha uzun olmasını istiyorsanız o zaman düzenli aralıklarla kombi bakımlarını yaptırmanız sizin yararınıza olacaktır. Bursa Baykan kombi servisi olarak bu konuda her zaman sizlere yardımcı olabileceğimizi unutmamalısınız.

İletişim Numaralarımız
• 0535 683 31 32
• 0536 318 42 56

Ayrıca bu linkten teknik servis talebi oluşturabilirsiniz. : Tıklayınız.