kombi servisi bursa

7/24 İletişim için 0535 683 31 32

bursa Ariston Klima Servisi
Ariston Klima Servisi Bursa

Firmamız Bursa Ariston Klima Servisi kurumsallığı her zaman ön planda tutmuştur bu nedenle de Bursa ve Bursa’nın tüm ilçelerinde özenle faaliyet göstermekteyiz Ariston Klima Servisi Bursa bünyesinde çalışan tüm personellerimizi özellikle ısıtma ve soğutma alanında eğitim almış uzman kişilerden oluşmaktadır. Bu nedenle de bizimle iletişime geçmeniz halinde her ne şartlarda olursa olsun sizlere yardıma hazırız. Ekiplerimiz tarafından bakımı ve onarımı gerçekleştirilen klimalarınızın ömrü de bu doğrultuda her zaman uzun kalacaktır üstelikte düzenli bir şekilde bakımları yapıldığı için ekonomik bakımdan sizlere tasarruf sağlayacaklardır.

Firmamız Bursa Ariston Klima Servisi yalnızca klimalarınızın bakım ve onarımı değil aynı zamanda ısıtma sektöründe oldukça fazla kullanılan kombilerinizin de bakım ve tamirlerini gerçekleştirmektedir. Klimalar her zaman sağlamış olduğu konfor nedeniyle hayatımıza kolaylık sağlamıştır. Firmamız uzun yıllardan boyu deneyimlerini sizlerle paylaşmış olduğundan dolayı da kurumsallaşmış bir alt yapıya sahiptir bu nedenle de modern ekipmanlarımızla sorunsuz ve güvenilir bir şekilde sizlere hizmet sunmaya devam edeceğimizden şüpheniz olmasın.

Bursa’nın neredeyse her noktasına servis ağımızı rahatlıkla taşıdığımızı söyleyebiliriz bu nedenle de klimanızın markası ne olursa olsun aşağıdaki numaralarımızdan bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

İletişim Numaralarımız

Ayrıca bu linkten teknik servis talebi oluşturabilirsiniz. : Tıklayınız.