kombi servisi bursa

7/24 İletişim için 0535 683 31 32

Bursa Arçelik Klima Servisi olarak amacımız her zaman eğitim ve deneyimlerimizle birlikte birimlerimizi en üst çıtaya taşımaktır. Sorunlarınıza en hızlı şekilde çözüm getirmek ve de kısa süre içerisinde size hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Bunu yaparken de profesyonel kadromuz ve eğitimli elemanlarımızla en iyi bir şekilde yaptığımızı bilmenizi isteriz.

Arçelik Klima Servisi Bursa klimalarınızın bakım ve onarımlarını periyodik dönemler halinde gerçekleştirmektedir. Isıtma ve de soğutma sektöründe Bursa’nın lider markalarından olan firmamız her zaman birçok konuda öncü olmayı da başarmıştır.
Klima sektöründeki tüm yenilikleri yakından takip edip aynı zamanda kendimizi de teknolojinin bu hızlı gelişimine ayak uydurmak için yeniliyoruz. Tecrübemizin saklı kalmamasının gerekliliğinin farkında olduğumuz için her yeniliği müşterilerimizle paylaşmaya önem veriyoruz.
Nilüfer teknik servis kurulmuş olduğu günden bu yana aynı zamanda marka ayırt etmeden tüm klima ve kombilerin teknik servis hizmetini de siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Firmamız tarafından değiştirilen her yedek parça bir yıl garanti kapsamı içerisindedir.

İletişim Numaralarımız
0535 683 31 32
0536 318 42 56