kombi servisi bursa

7/24 İletişim için 0535 683 31 32


Bursa Arçelik Klima Servisi
olarak tamamen t
ecrübemiz ve bilgi birikimimiz sayesinde dinamik kadromuzu da oluşturmuş olduğumuzu söyleyebiliriz. Bu nedenle de yenilikçi ruhumuz her zaman yapmış olduğumuz işimize yansımaktadır. Bizimle iletişime geçen her müşterimiz kesinlikle bizim bu dinamik yapımızdan da istifade edecektir. Piyasada bir çok klima tamiri servisi vardır ve özellikle bursa arçelik klima servisi olarak bizi onlardan ayrı tutan yanımız cana yakın güler yüzlü hizmetimizdir.  Bünyemizde çalışan her personelimiz size yardımcı olmakla yükümlüdür ve bu nedenle de yükümlülüklerini yerine getirme noktasında hiçbir şüpheniz olmamalıdır. Tamamen anlık gelişen olaylar dahilinde bile hızlı bir şekilde sonuca gitme başarısını da her zaman sağlamışlardırArçelik klima servisi bursa
olarak çalışma prensibimiz her zaman dürüstlük, güven ve yüzde yüz müşteri memnuniyetine dayanmaktadır.

Siz değerli müşterilerimizin bize ulaşmaları halinde beklentilerine göre her türlü klima bakım ve onarımını kısa süre içerisinde garantili bir şekilde gerçekleştirebiliriz.

Hizmetlerimiz arasında merkezi soğutma sistemlerinden tutunda klima santrallerine kadar bir çok noktada hizmet vermekteyiz. Özellikle iklimlendirme konusunda iddialı olan firmamıza aşağıdaki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

İletişim Numaralarımız

Ayrıca bu linkten teknik servis talebi oluşturabilirsiniz. : Tıklayınız.