kombi servisi bursa

7/24 İletişim için 0535 683 31 32

bursa klima servisi

Altus Klima Servisi Bursa

Altus Klima Servisi Bursa bizler kesinlikle tüm klima arızalarınızda ya da bakımlarınızda yanınızdayız uzun zaman öncesinden çıkmış olduğumuz bu yolda her zaman kaliteyi kendimize amaç edinmişizdir. Misyonumuz doğrultusunda her müşterimizin bizim için önemi büyüktür bu nedenle de özellikle Altus klima servisi noktasında ya da herhangi bir klimanız için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Bizim için klimalarınızda oluşabilecek arızanın büyük ya da küçüklüğü hiçbir şekilde sorun değildir sorununuz en kısa sürede çözülecektir.

Firmamız Nilüfer klima servisi sizlere garantili bakım hizmeti sunmaktadır. Özellikle soğutma sektöründeki sorunsuz hizmet kalitesini ısıtma sistemlerine de taşıdığımızı söyleyebiliriz bunun için isterseniz klimalarınız, isterseniz de kombileriniz en kısa sürede size sorunsuzca teslim edilecekti.

Nilüfer teknik Bursa Altus Klima Servisi içerisindeki tüm çalışanlarımız profesyonellerden oluştuğu için müşterilerimize en sağlık hizmet garantisini de veriyoruz. Bizlere ulaşmak için aşağıdaki müşteri çağrı merkezimizi ve de formumuzu kullanabilirsiniz. Günün her anında talepleriniz oluşturulup özenle dikkate alınacaktır.

İletişim Numaralarımız

Ayrıca bu linkten teknik servis talebi oluşturabilirsiniz. : Tıklayınız.