kombi servisi bursa

7/24 İletişim için 0535 683 31 32

Nilüfer teknik servis olarak 2011 yılından bu yana özellikle ısıtma ve soğutma sektöründe başarılı bir şekilde siz değerli müşterilerine hizmet veriyoruz. Nilüfer teknik servis özellikle Alaska markalı kombileriniz başta olmak üzere tüm klima arıza ve bakımlarınız için yanınızdadır.
Özellikle klimalar iç ve dış uzantıları nedeniyle farklı mevsim yaşadıklarından dolayı da bazı yıpranmalara ve de tahribatlarla karşı karşıya kalabilirler bu nedenle de klimanızın bu dönemde verimi düşmektedir Bursa Alaska Klima Servisi bu noktada sizlerin gerek enerji tasarrufu gerekse verim artışı noktasında her zaman yanınızdadır. Klimaların dış ortamlarda olmasından dolayı kirleneceği gerçeğinden yola çıkarsak onlardan en iyi verimi elde etmek için yaz ve kış bakımlarının yapılması gerekir. Düzenli periyodik bakımlarınız için Alaska Klima Servisi Bursa Tercih edebilirsiniz.
Klimanız gerek bulundukları konum ile gerekse değişik mevsim şartlarına maruz kalmaları sebebi ile klimalarda bazı hasarlar oluşabilmektedir. Cihazın ısı transfer bölümünde meydana gelebilecek hasar ve kirlenmeler, klima cihazınızın performansını önemli derecede etkilemektedir. Bu sorunun ortadan kalkması için klima cihazınıza senede iki defa periyodik klima bakımı yapılması gerekmektedir.

İletişim Numaralarımız

Ayrıca bu linkten teknik servis talebi oluşturabilirsiniz. : Tıklayınız.