kombi servisi bursa

7/24 İletişim için 0535 683 31 32

Alarko Kombi Servisi

Kombiler düzenli bakım yapıldığı takdirde daha uzun ömürlü ve de görevlerini eksiksiz olarak yerine getiren eşyalardır bu nedenle kombinizin bakımını her yıl düzenli bir şekilde yaptırdığınız takdirde gerek olası arızalara gerekse ısınma yönünden elde edeceğiniz tasarrufa büyük katkı sağlayacaktır.

bursa alarko kombi servisi

Bursa Alarko kombi servisi olarak sizlere 7/24 hizmet desteği sunuyoruz gerek kombilerinizin yıllık bakımı gerekse olası tamiri durumunda uzman ekiplerimizce anında arıza kaydınız oluşturularak sizlere çözüm sunuyoruz. Genelde kombi arızalarında firmalar tamir konusunda müşterilerine bir haftalık bir süre verir ancak Alarko kombi servisi olarak bizler arızanızı günü birlik tespit edip tamirini gerçekleştirebiliriz.
Firmamız 2011 yılından beri müşterilerine deneyimlerini en gelişmiş teknolojik cihazlar ve eğitimli elemanları sayesinde sunmaktadır. Bu nedenle yapılan tüm işlemler firmamız garantisi kapsamındadır. Değiştirilen parça malzemeler kalite kontrolü geçirildikten sonra takılarak sorunsuz bir hizmet akışı sağlamış oluruz.

Alarko kombi servisi sizlere bir tık ya da telefon kadar yakındır aşağıda verdiğimiz iletişim numaralarından bizlere günün her saatinde ulaşabilirsiniz. Hızlı bakım ve tamirin adresi Alarko kombi servisi

İletişim Numaralarımız
• 0535 683 31 32
• 0536 318 42 56

Ayrıca bu linkten teknik servis talebi oluşturabilirsiniz. : Tıklayınız.